0 850 303 21 78
Kategoriler
Köpek
Para Birimi Seçimi

hepsinetten.net Alışverişe Dair Ne Varsa Hepsinetten!

Hepsinetten Bilişim olarak e-ticaret hayatımıza başladığımızda amacımız kişilerin güvenle alışveriş yapabilecekleri bir e-ticaret sitesi sunmaktı. Günümüzde e-ticaret pazaryerlerine doğru yönelmiştir. İnsanları pazaryerlerine doğru yönelten etkenlerin başında güven ve kolay iade gelmektedir. Aslında güven ve kolay iade diğer e-ticaret sitelerinde de olması gereken bir durumdur. Bu durum olması gerekenden çok zorunluluktur. Tüketiciyi Koruma Kanunu bu bağlamda zorunluluk kısmını yerine getirmektedir. Pazaryerlerinin avantajları yanında satıcılardan alınan komisyon oranları gelmektedir. Bu komisyon oranları kategoriye ve pazaryerlerine göre değişmekle birlikte genel olarak % 10- %35 arasında denilebilmektedir. Bu oranlar ile alışveriş yapıldığında satıcılar zorunlu olarak bu oranlarının fiyatlarına yansıtmaktadır. Siz değerli müşterilerimize Hepsinetten.net e-ticaret mağazamızda pazaryerlerine göre nispeten uygun fiyatlı olarak ürünlerimizi sunmaktayız.

Hepsinetten Bilişim firmamız ülkemizin önde gelen ve bilindik 8 adet pazaryerinde aktif olarak satış yapmanın yanında e-ticaret mağazamız olan Hepsinetten.net mağazamızda da satış yapmaktadır.

Kuruluş amacımıza bağlı olarak “Alışverişe Dair Ne Varsa” sloganı ile yola çıktık. Bu amacımıza uygun olarak tedarikçilerimizi ve ürün çeşitliliğimizi her geçen gün arttırmaktayız.

Firmamız anlaşmalı olduğu kargo firmaları ile ürünlerinizi güvenli bir şekilde müşterilerimize ulaştırmaktadır. E-ticaret mağazamızda alışveriş yaparken kredi kartı, havale, EFT, kapıda ödeme yöntemlerini kullanabilirsiniz. Kredi kartı alışverişlerinde bilinen ve BTK lisanslı finansal kurumları ile çalışılmaktadır. Sitemizin sipariş sayfalarında site ile ziyaretçi arasındaki haberleşme 128 bit SSL standartında gerçekleşmektedir.

Birbirinden seçkin markaları bir araya getiren e-ticaret mağazamız aracılığıyla kaliteli ve güvenilir alışverişin tadını çıkarın. Petshop, süpermarket, giyim, müzik ve takı kategorilerinde aktif olarak satış yapmaktayız. Her geçen gün çeşitliliğimizi arttırmak amacındayız.

Hepsinetten.net ekibi müşteri memnuniyetini öncelikli tutmakta ve yaptığı kampanyalar ile hesaplı alışveriş imkânı sunmaktadır.

Online mağazamız sayesinde aradığınız ürünleri daha hızlı bulabilirsiniz. Güvenilir ve uygun fiyatlı ürünlere zamandan tasarruf ederek ulaşmak istemez misiniz? Siz sipariş verin biz konforlu bir biçimde o siparişi kargoya hazırlayalım!

İhtiyacınız olan ürünü hepsinette.net satış sayfamızda bulamadıysanız bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. Tarafımıza ulaşan taleplere titiz bir şekilde geri dönüş yapmaktayız.

Online mağazacılığın temelinde yatan unsuları bilerek hareket eden firmamız için müşteri memnuniyeti çok önemlidir. Memnuniyeti anlayabilmemiz için yapmış olduğunuz alışverişleri değerlendirmeniz önem taşımaktadır. Sizleri de güvenli, kolay ve kaliteli bir alışveriş deneyimi yaşamak için Hepsinetten Bilişim e-ticaret mağazamız olan Hepsinetten.net web sayfamıza bekleriz.

İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?

 
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.